Profesor de limba franceza (RIAS443)

Job no longer available

bullet Descrierea postului :

Agentia Pentalog din Iasi este a 3-a ca marime din cele 8 ale Grupului Pentalog. Echipele de dezvoltare reunesc 60 de specialiasti IT care lucreaza pe proiecte complexe si antrenante.

Daca sunteti profesor/profesoara de limba franceza si doriti sa va alaturati echipei nostre, asteptam candidatura dvs. la jobs.ias@pentalog.fr

Veti fi responsabil(a) pentru insusirea limbii franceze de catre colegii programatori si ingineri, si nu numai. Se lucreaza in grupuri mici de persoane sau individual.

Candidatul ideal este absolvent al Facultatii de Litere, cunoaste limba franceza ? scris/citit/vorbit ? la nivel avansat, isi practica profesia cu pasiune si stie sa transmita si celorlalti cunostintele sale.

bullet Cerinte :

– Absolvent(a) al(a) Facultatii de Litere
– Limba franceza ? nivel avansat ? obligatoriu
– Minim 2 ani de experienta in predarea limbii franceze
– Excelent nivel comunicational si inter-personal
– Excelente abilitati de predare, flexibilitate si adaptabilitate
– Cunostine IT ? avantaj

bullet Beneficii :

– Colaborare pe baza de contract de munca sau freelance
– Munca intr-o echipa tanara, alaturi de persoane creative

! Va invitam sa vizitati noile birouri ale agentiei din Iasi: