Programator AS400 / RPG / Adelia 400 (RBUC434)

Job no longer available

bullet Descrierea postului :

Imagine_RBUC434Pentalog Bucuresti isi extinde echipa de dezvoltare prin cooptarea unui programator AS400, care sa aiba experienta de lucru cu RPG / Adelia 400.

Unul dintre proiectele la care veti participa este pentru un client Francez – renumit producator si distribuitor de echipamente electrice. Veti participa la dezvoltarea si mentenanta aplicatiei ERP. Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati: http://leroysomer.fr/

Veti lucra impreuna cu Cosmin I., al carui CV va invitam sa-l consultati: https://www.pentalog.ro/echipa/rcv_cosi.htm

bullet Aptitudini si competente tehnice :

– Sisteme de operare: Windows, OS/400, AS/400;
– Limbaje de programare: RPG, Adelia 400, SQL;
– Baze de date: Dbase, SQL Server, MySQL;
– Experienta pe un post similar – minim 2 ani.

bullet Cerinte non tehnice :

– Spirit de echipa;
– Capacitate de organizare;
– Autonomie si rigurozitate;
– Buna cunoastere a restrictiilor de ergonomie;
– Cunoasterea limbii franceze – obligatorie.

bullet Beneficii :

– Pachet salarial atractiv, care include mai multe tipuri de prime;
– Integrarea intr-un mediu de lucru dinamic, multicultural;
– Posibilitatea de a lucra in strainatate;
– Tichete de masa;
– Asigurare de sanatate.