Programator OOP, Brasov (RBRA893)

Job no longer available

bullet Descrierea postului :

Grupul Pentalog cauta un programator OOP in cadrul unei echipe compuse din persoane cu competente technice si functionale.
Acest post este deschis in cadrul unui proiect de integrare al unui ERP, in grupul Pentalog.
Primul modul implementat va fi cel de contabilitate, provocarea constand in deploaierea solutiei in toate tarile in care grupul detine filiale (Romania, Moldova, Vietnam, Franta), departamentul de gestiune financiara oferind un suport puternic in ceea ce priveste business-ul propriu.

bullet Cerinte:

– Experienta de minim 3 ani in dezvoltare OOP(Java, PHP); cunoasterea limbajului Python reprezinta un avantaj;
– O minima experienta cu un ORM (de exemple Hibernate);
– Experienta in exploatarea bazelor de date (PostgreSQL este un avantaj);
– Experienta in sisteme de gestiune financiar/contabila la nivel de administrate / dezvoltare (avantaj);
– Engleza avansat (Franceza este un avantaj).

Pentru a va auto-evalua nivelul tehnic si pentru a da un plus de valoare candidaturii dumneavoastra, puteti selecta si accesa teste IT specifice, aici.

bullet Beneficii :

– Pachet salarial atractiv, care include mai multe tipuri de prime;
– Posibilitati de promovare si de dezvoltare a unui plan de cariera;
– Integrarea intr-un mediu de lucru dinamic, multicultural;
– Bonuri de masa;
– Asigurare de sanatate privata.